24. prosince 2016

Kouzelný štědrý den všem!!!!

Šárka10 komentářů:

 1. To je nádherná pec. Přeji vám krásné a pohodové svátky Barča

  OdpovědětSmazat
 2. Krásné svátky vánoční Šárko, útulno a krásně milo je u Tebe :o) ♥

  OdpovědětSmazat
 3. Dobrý den Šárko, jste nesmírně šikovná, řekla bych snad nadpozemská bytost se smyslem pro detail. A hlavně máte kachlová kamna. Jste můj člověk:) Tento rok se chystáme s manželem do stavby našeho domu a právě velké kachlové kamna se zápecím by se měli stát naší dominantou obýváku s kuchyni. Můžu se Vás zeptat, zda jste s nimi spokojená?Moc děkuji za info. Jinak inspiraci pro dekorace budu hledat určitě u Vás:)Krásný nový rok...Janča

  OdpovědětSmazat
 4. It really depends on how busy your other decor is. I think it would be easier to paint the walls one color, and then add visual interest with your decor.

  rustic home decor australia

  OdpovědětSmazat
 5. I started my own cleaning business 7 years ago. I started out doing residential and still keep a few but moved to doctors offices. When I started, I chose a name other than my own so I had to fill out a ficticious name form with the state. In my state if you use your name any part of it last or first, you don't need to fill out that form.

  wholesale gifts and homewares

  OdpovědětSmazat
 6. The Western Coastal Plains is a thin strip of coastal plain 50 kilometres in width between the west coast of India and the Western Ghats hills.

  homeware wholesalers

  OdpovědětSmazat
 7. Už se těším na další svátky Šárko. Už teď shromažduji inspiraci :)

  OdpovědětSmazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...